Bizi Yakından Tanıyın

Miraday Dijital Ajansı

Potansiyeliz Varsa ve Büyümek İstiyorsanız Sizin İçin Doğru Adresiz

Yeni Potansiyel Müşteriler

İnternetin sonsuz potansiyelinde size yeni müşterileri ve yüksek dönüşüm oranlarına sahip Google ve sosyal medya reklamlarını garanti ediyoruz.

İnterneti Ele Geçirin

SEO desteğimiz ile reklam harcaması yapmadan internette üst sıralarda yerinizi alın.

Memnuniyet Garantisi

Memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Aksi takdirde yapacağımız anlaşma gereği sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Henüz 1 yıllık olan Miraday Yazılım kısa sürede büyük başarı yakalamasını müşteri memnuniyetine ve verdiği hizmetin geri ödemesine borçludur.

İnternetin kaçınılmaz olduğu günümüzde şirketlerin internet başarısını arttırmak ve onlara agresif bir internet politikası çizerek bu yolda ilerlemelerini sağlamak.

Hizmetlerimiz

Web Tasarım ve Dizayn

SEO

Dijital Reklamlar

Fazlı KÖKSAL

Genel Koordinatör

1998 yılında Ankara’da doğdum. SEO, Web tasarım ve dijital reklamlar konusunda dünyanın önde gelen üniversitelerinden sertifikalarım ve belgelerim bulunmaktadır. (University of California, UC San Diego Universty, London College, Google Atölye…) Lise hayatımdan beri serbest çalışarak yaptığım deneyimlerimi ve tutkumu Miraday Yazılım bünyesinde tam zamanlı sürdürmeye devam ediyorum.

Elif Özcan

Web Tasarım

1999 yılında İstanbul’da doğdum. İlk-orta ve lise öğrenimimi İstanbul’da tamamladıktan sonra Başkent Üniversitesi Matematik bölümünü kazanarak Ankara’ya geldim. Üniversite ve hazırlık hayatım boyunca web tasarım kurslarına giderek kendimi bu alanda geliştirdim. Ayrıca html, css ve jss kodlama dillerinde junior seviyesinde bilgi sahibi olarak WordPress panelinde gerekli hız iyileştirmelerini yapma becerilerini edindim. Şuanda okulumun yanı sıra Miraday Yazılım bünyesinde tam zamanlı olarak çalışmaktayım.

Derin Yılmaz

Dijital Reklamlar ve Sosyal Medya Yönetimi

1997 yılında Ankara’da doğdum. Tüm eğitim hayatımı şehrimde geçirdikten sonra ODTÜ Sosyoloji bölümünü kazanarak hedefim olan çok sevdiğim bölümüme girdim. Üniversite hayatım boyunca kendimi bölümümün yanında photoshop, illustrator, Adobe After Effects programlarında geliştirdim. Ayrıca sosyal medya reklamları ile alakalı coursera üzerinden dünyanın önde gelen üniversitelerinden sertifikalarım ve gerekli deneyimim bulunmaktadır. Şuan yüksel lisansımın yanında Miraday Yazılım bünyesinde yarı zamanlı olarak sosyal medya yönetimi ve reklam danışmanlığı yapmaktayım.

Turan Özer

Metin Yazarı

1995 yılında Eskişehir’de doğdum ardından öğrenim hayatım boyunca Eskişehir’de yaşadım. Ankara Üniversitesi Gazetecilik bölümünü kazanmamın ardından Ankara’ya gelerek bölümümü okudum. Üniversite hayatım boyunca çeşitli dergilerde metin yazarlığı yapmamın ardından şuan muhabirlik ve araştırmacı gazetecilik yapmaktayım. Aynı zamanda Miraday Yazılım bünyesinde yarı zamanlı olarak metin yazarlığı yaparak farklı sektörlere olan gazetecilik merakımı yazdığım yazılarla pekiştirmekteyim.

Bizimle Tanışın

Hemen bizimle iletişime geçerek firmanız için ücretsiz bir stratejinin ana hatlarını öğrenin.

Ankara

miradaywebtasarim@gmail.com
0539 674 48 06

miraday web tasarım