Google Reklam

Google Reklamları İle Hemen Yeni Müşteriler Kazanın

Google reklam ajansı olarak daha önce yaptığımız işleri incelemeniz en doğru kararı vermeniz için yeterli.

Miraday Web Tasarım

Hedefli Google Reklamlarıyla İşinizi Büyütün ve Hemen Yeni Müşteriler Edinin

Miraday Dijital Ajansı tarafından yürütülen Google Reklam kampanyaları, veri , dönüşüm ve sonuç yaklaşımıyla işletmenizin büyümesine yardımcı olur. Bu nedenle çok büyük bir müşteri potansiyeli sizi bekliyor.

Harika bir yatırım getirisi sağlayan ve işletmenizin büyümesini hızlandıran müşteri hedefli arama, görüntülü reklam, alışveriş ve video kampanyaları oluşturuyoruz. Reklam uzmanımız, yalnızca şirketiniz için yapılmış ve özelleştirilmiş stratejiler geliştirmede ustadır.

Veriye ve Geri Dönüşüme Dayalı Kampanyalar


Veri, iş büyümesini sağlayan para birimidir. Digital Drew®’da, Google reklamlarının üzerinde büyüyebileceği güçlü bir temel araştırmak, analiz etmek, değerlendirmek ve oluşturmak için en seçkin kaynaklarımıza yatırım yapıyoruz. Rakiplerinizin ne durumda olduğunu anlamaktan doğru anahtar kelimeleri seçmeye kadar, her kampanyada en iyi yatırım getirisini elde etmek için gereken her şeyi yapıyoruz.

Google Reklam Ajansı ile Ne Yapıyoruz ?

En yüksek Potansiyele Sahip Anahtar Kelimeleri Seçmek

Sektörünüz için en yüksek geri dönüşüm oranını veren kelimeler hakkında detaylı bir sektör araştırması yapılır. Böylece en yüksek müşteri potansiyeline sahip kelimelerin bir listesi hazırlanır. Sonrasında reklam uzmanlarımız kampanya boyunca sürekli müşteri dönüş oranlarını analiz eder. Bu sayede gerekli revizeler yapılarak kampanyamız git gide daha mükemmel bir hal alır.

Harcamalarınızı Yöneterek Yatırım Getirisini Artırın

Özellikle en doğru reklam kampanyası için bütçenin iyi yönetilmesi çok önemlidir. Çünkü sadece en yüksek dönüşüm oranına sahip kelimeler üzerinde çalışmak hatalıdır. Bunun yerine en yüksek ücret/performans oranını veren kelimeler üzerinde çalışmak daha doğru olacaktır.

Sektör Rakipleriniz Analiz Ediyoruz

Rakiplerinizin reklam kampanyalarını analiz ediyoruz. Böylece onların eksik olduğu ve iyi yaptığı yerlerden kendimize sonuçlar çıkartan detaylı bir rapor çıkarıyoruz. Böylece rakiplerimizin arasındaki en iyi Google reklamlarını vermeyi garanti ediyoruz.

Google reklamları ile işinize hızlı bir ivme kazandırın.


Süreç Nasıl İşliyor ?


Açılış Sayfasının ve Reklam Sayfalarının Ayarlanması

Google reklamları, insanları web sitenize çekecektir, ancak oradan müşteri olarak dönüştürülemezlerse ne anlamı var? Açılış sayfası uzmanımızın yardımcı olacağı yer burasıdır. Google reklam uzmanımız, çekici ve kullanıcıyı tıklamaya zorlayan bir açılış sayfası oluşturmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. Başlıklardan renk düzenine ve yazı tipi boyutuna kadar, maksimum sonuçları sağlayan ve kazanan kombinasyonu bulana kadar her öğeyi titizlikle test edeceğiz.


Kampanya Optimizasyonu

Bu hızlı pazarlama ortamında, optimizasyon yoluyla iyileştirme, hayatta kalmanın tek yoludur. Kampanyaların analizine ve raporlanmasına dayanarak, en zayıf performans gösteren anahtar kelimeleri ve reklamları sürekli olarak dışarı atıyor, bunları yeni, yenilikçi ve daha etkili anahtar kelimeler ve reklamlarla değiştirerek iş büyümesi için kullanılmayan fırsatları keşfediyoruz. Bir reklam yönetim ajansı olarak, sürekli iyileştirmenin başarılı olmanın tek yolu olduğu mantığına göre yaşıyoruz.


Google Reklam Ajansı Kampanya İzleme ve Raporlama

Kampanya kurmakla iş bitmiyor. Google ADS uzmanımız, TO’lar, dönüşümler ve YG gibi tüm öğelerin dökümünü yapmak için kampanyanın her yönünü izlemeye devam ediyor. Ne yapıldı? Ne gelmesi planlanıyor? Neyin değiştirilmesi gerekiyor? Ekibimiz, tüm bu soruları yanıtlayıp çalışmaları gözden geçirmektedir. Ve iş ilerlemenizi görmek için sizinle sürekli iletişim halinde olacaktır.

  • Kampanyaların detaylı takibi
  • Kapsamlı değerlendirme ve değerlendirme 
  • Gelecek için büyüme planları

Dijital Reklamlar

Başarınız İçin Çalışıyoruz!

Kısacası Google reklam ajansı olarak sizin yerinizde olmanın nasıl bir his olduğunu biliyoruz. İş gereksinimlerinizi değerlendirerek, müşterilerinizi ve iş başarınızı göz önünde bulundurarak reklam kampanyaları oluşturuyoruz. Müşteri başarısı her zaman Google reklamcılık hizmetlerimizin odak noktasıdır. Ve en iyi yaptığımız şey bu!


Google Reklam Ajansı

Google Reklam Ajansı Olan Miraday ile Hemen İletişime Geçin

Hemen iletişime geçin ve kafanızdaki tüm soruları bize sorun. Telefonu kapatmadan önce kafanızdaki tüm sorular yanıtını bulacak ve reklam stratejinizin ana hatlarını size ücretsiz olarak vereceğiz. İsterseniz ücretsiz bir toplantı ile yüz yüze konuşabiliriz. Google reklam ajansı ile firmanızı büyütün.